4 Generations | Since 1939

בורסת היהלומים - מכבי, רמת גן. שעות פתיחה: א-ה 10-17 בתיאום מראש בלבד 054-2989040 

4 Generations | Since 1939

בורסת היהלומים - מכבי, רמת גן.
שעות פתיחה: א-ה 10-17
בתיאום מראש בלבד 054-2989040 

תקנון ותנאי שימוש באתר

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

www.shechterdiamonds.co.il

(להלן “האתר”) הוא אתר בבעלות חברת שכטר יהלומים ותכשיטים בע”מ ח.פ.510888746, (להלן “החברה”) המשלב תצוגת מוצרים לצד מכירה אונליין עם שירותים נוספים.

המשך גלישה באתר וביצוע פעולות מותנת בהסכמה לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

כמו”כ המשך גלישה באתר וביצוע פעולות בה מהווה הסכמה לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

זכויות יוצרים / קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות שם האתר עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לחברת שכטר יצרני יהלומים ותכשיטים בע”מ ומהווים קניין רוחני בלעדי של החברה ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מבעל האתר.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר ללא הסכמת החברה ואישורה בכתב.

תוכן האתר

השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, עשויים להשתנות מעת לעת וללא הודעה מראש.

אנו עושים כל מאמץ על מנת שהתמונות ותאור המוצרים יתאימו למציאות ככל האפשר, אך מכיוון והמוצרים בחלקם הגדול עוברים תהליך עיבוד ידני, ו/או שיבוצים שונים, ייתכנו הבדלים קטנים מהמציאות, בנוסף למגבלות טכנולוגיות חזותיות שונות אשר יכולים לגרום לתמונות להיראות אחרת.

מפרט ותמחור המוצרים המופיעים באתר, נעשה מתוך רצון לשקף ולהנגיש את המוצר במידת האפשר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות בכל זמן נתון וללא הודעה מראש את המפרטים ו/או המחירים המופיעים באתר. המחיר הקובע הוא המחיר הרשום באתר בעת אישור ההזמנה מול חברת האשראי. (ולמעט טעות בתמחור המוצר, כדלהלן).

טעות לעולם חוזרת – תוכן האתר מוזן ידנית בידי אדם, ואינו מתיימר להיות חף מטעויות. כמו”כ מעבר האתר לתמחור דינמי המשתנה לפי וריאציות מוצר, שידרוגים ושינויים בליבת האתר, עשויים גם הם לגרום להופעת טעויות בתמחור המוצרים.

ע”כ החברה שומרת לעצמה את הזכות בעת טעות במפרט או בתמחור מוצר כל שהוא לבטל הזמנה גם כשבוצעה או שולמה מראש. ולמעט החזרת כסף במידה ושולם, הלקוח לא יהא זכאי לפיצוי נוסף.

כמו”כ החברה לא תישא באחריות כל שהיא ולא תפצה על כל נזק במישרין או בעקיפין כתוצאה מכל טעות בתמונה, תיאור, מפרט, ומחיר אשר יופיעו באתר.

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

קנייה מאובטחת

האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL.

החברה אינה מאחסנת בכל צורה שהיא מספרי כרטיסי אשראי של לקוחותיה.

האתר משתמש בשרותי סליקה בתקני אבטחה גבוהים ביותר, והחברה עושה כל שביכולתה על מנת להגן על פרטיות הלקוחות וסודיות המידע שלהם. עם זאת החברה לא תישא באחריות לכל נזק הנגרם במישרין או בעקיפין כתוצאה מזליגת מידע שלא ברצונה ואינו בשליטתה.

אספקת שירותים ומוצרים

אנו עושים כמיטב יכולתנו ע”מ לספק את המוצרים המופיעים באתר ובתנאי שהם מצויים במלאי או כל עוד שבאפשרותנו לייצר אותם בטווח זמן המוסכם על הצדדים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק לייצר בכל זמן וללא הודעה מראש כל פריט המוצג באתר. כמו”כ לגבי שאר השירותים המוצגים באתר, החברה רשאית להפסיקם או לחדשם בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדית.

לחברה הזכות לא לאשר הזמנה מכל סיבה שהיא וללא הסבר.

בכל מקרה של חוסר אפשרות או כדאיות לאספקת המוצר, גם בעת תשלום מראש, הלקוח לא יהא זכאי לשום פיצוי על כל נזק במישרין או בעקיפין, למעט החזרת כסף אשר שולם מראש.

היתר עיסקא:

כל עניני עסקים וכספים, חוזים והסכמים, מכל סוג שהוא עם חברת שכטר יצרני יהלומים ותכשיטים בע”מ, כפופים להיתר עיסקא – ברית פנחס, עפ”י ד”ת ותקנת חז”ל באופן המועיל.

שרות לקוחות.

הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל מקרה של ספק ייעוץ והכוונה בכל נושא הקשור למוצרינו:

כתובת למשלוח דואר ו/או מוצרים. 

שכטר יצרני יהלומים ותכשיטים בע”מ

רחוב ז’בוטינסקי 1, בורסת היהלומים – מגדל מכבי, רמת גן 52130.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי בעלי האתר.

שליחת טופס הרשמה לאתר מהווה הסכמה לכך שפרטיכם יישמרו במאגרי המידע של החברה או בידי צד ג’ המורשים מטעמה. וניתן יהיה לעשות בהם שימוש לצורכי ניתוח ובקרה, שיווק ומכירות, ובכל אמצעי דיוור ויצירת קשר עמכם.

ניתן להסיר את פרטיכם ממאגר המידע בפנייה אלינו בכל צורות ההתקשרות.

גילוי נאות

אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי עוגיות (cookies), ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

חסימת עוגיות ע”י המשתמש עשוי למנוע ממנו ביצוע פעולות באתר.

סמכות בוררות / שיפוט

בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם ו/או הכרוך בהם, יבוא בהסכמת הצדדים לבוררות בבית דין יהודי לענייני ממונות, או סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט בתל אביב.

על תקנון זה ותנאיו יחולו דיני מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם בלבד.

כל הזכויות שמורות ©

[ti_wishlistsview]

אני רוצה לקבל מידע נוסף עבור מוצר זה?
דילוג לתוכן